0707-89 70 93

Välkommen till Milan Mätkonsult AB

Vi erbjuder tjänster som teknisk konsult inom byggnads- och geoteknik. Vi riktar oss till kommuner, byggföretag, konsulter och privata beställare i hela Skåne med Malmö som utgångspunkt.

Referensprojekt

Uppdragsgivare

Milan Mätkonsult AB har anlitats av många stora bolag och komuner bl.a NCC AB, Skanska Sverige AB, Höörs kommun och Eslövs kommun.

Teknisk konsult

Vi har tjänster som teknisk konsult inom byggnads- och geoteknik till kunder såsom kommuner, byggföretag, konsulter och privat i hela Skåne.

Maskinstyrning

Vi erbjuder kompletta tjänster inom maskinstyrning för alla typer av maskiner: bandschaktare, hjullastare, väghyvlar och grävmaskiner.

Företaget

Milan har flera års erfarenhet som väg-anläggning och husutsättare på Skanska samt arbete på Lantmäteriet som mät- och kartingenjör.

REFERENSPROJEKT

Projekten och informationen visas i samarbete med Byggfolio. Där finner ni mer information om anlitade företag och tillhörande kontaktinformation.

MILAN MÄTKONSULT AB

Milan Mitrovic

Telefon: 0707-89 70 93
E-post1:  milan@milanmatkonsult.com
E-post2: milanmitrovic62@gmail.com

David Rasmussen

Telefon: 0738-17 00 85
E-post1: david@milanmatkonsult.com
E-post2: david.rasmussen.trrelleborg@gmail.com

Oskar Engman

Telefon: 0735-36 22 52
E-post1: oskar@milanmatkonsult.com
E-post2: osse_engman@hotmail.com

Filip Mitrovic

Telefon: 0703-10 50 81
E-post1: filip@milanmatkonsult.com
E-post2: f.mitrovic@bredband.net

Per Nilsson

Telefon:  0739-12 58 19
E-post1: per@milanmatkonsult.com
E-post2: elperra83@gmail.com

Petar Mitrovic

Telefon: 0735-13 31 65
E-post1: petar@milanmatkonsult.com
E-post2: petar.milanmatkonsult@gmail.com

Kenan Jasarspahic

Telefon: 0702-81 14 59
E-post1:  kenan@milanmatkonsult.com
E-post2:  kenan.milanmatkonsult@gmail.com

UPPDRAGSGIVARE

Jobba hos oss

Milan Mätkonsult är inne i en expansiv fas och söker dig som vill vara med att utveckla och utvecklas. Vi behöver nu förstärka med ytterligare mättekniker i Malmö. I yrkesrollen ansvarar du för att planera och genomföra. En viktig del i rollen är att bygga långsiktiga kundrelationer med både nya och befintliga kunder. Milan Mätkonsult erbjuder ett spännande och omväxlande arbete tillsammans med kunniga och trevliga kollegor i ett växande företag, som präglas av ett stort engagemang för företagets kunder.

Milan Mätkonsult AB

Milan Mätkonsult AB

Lugna gatan 1,  3 v.
211 59 Malmö

Org. nr. 556731-7564
momsreg.nr/VAT-nr: SE 556731756401

Mobil: 070-789 70 93