FÖRETAG

Milan Mätkonsult bildades av Milan Mitrovic i maj 2005, som enskild firma. Efter sommaren 2007 har företagande vuxit upp till Aktiebolagets form.
Milan har sedan tidigare flera års arbetserfarenhet som väg-anläggning och husutsättare
främst på Skanska Sverige AB, samt en tvåårig anställning på Lantmäteriet, som mät- och kartingenjör.

Efter ett flertal framgångsrika år i branschen började behov för nya medarbetare att växa upp. Idag är vi flera heltidsanställda och företaget har ett respekterat namn på marknaden.

Milan Mitrovic

Telefon: 0707-89 70 93
milan@milanmatkonsult.com

Filip Mitrovic

Telefon: 0703-10 50 81
filip.m@milanmatkonsult.com

Petar Mitrovic

Telefon: 0735-13 31 65
petar@milanmatkonsult.com

David Rasmussen

Telefon: 0738-17 00 85
david@milanmatkonsult.com

Åsa Fricke

Telefon: 0733-76 29 76
asa@milanmatkonsult.com

Kenan Jasarspahic

Telefon: 0702-81 14 59
kenan@milanmatkonsult.com

Abdinasir Yusuf

Telefon: 0739-107799
abdinasir@milanmatkonsult.com

Sandra Sundell

Telefon: 0702-411006
sandra@milanmatkonsult.com

Abdallah Ibrahim

Telefon: 0703-200118
abdalla@milanmatkonsult.com

Branimir Ristic

Telefon: 0761-15 03 23
branimir@milanmatkonsult.com

Abdiqani Yusuf

Telefon: 0721-82 16 30
abdiqani@milanmatkonsult.com

Aleksandar Djurdjulov

Telefon: 0722-65 90 46
aleksandar@milanmatkonsult.com